Про комплекс

Житловий комплекс Star City – це повноцінне місто в місті, в якому є все необхідне для щасливого життя, відпочинку і роботи. Проект від надійного забудовника BudCapital зводиться на великій території у 7,7 га та передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних спільним внутрішнім простором.
01

Житловий комплекс Star City

Житлові будинки багатофункціонального комплексу Star City розташовані таким чином, аби створити єдиний великий двір. В окремій будівлі запроектовані триповерховий дитячий садок на 115 місць та 4-поверхова школа-гімназія на 660 місць, поряд також розміститься торгово-офісний центр. Передбачені футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під приміщення комерційного призначення: офіси, магазини, кафе і ресторани, спортивний зал, хімчистки та інші необхідні сервіси.

 

 

https://star-city.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/4_.jpg
1
Опалення
Централізоване
2
Клас нерухомості
Комфорт
3
Район
Дніпровський
02

Про забудовника

BudCapital – надійний девелопер, який з 2008 року займається будівництвом сучасних житлових комплексів в місті Київ та області. За цей час будівельна компанія стала учасником близько трьох десятків проектів ЖК. Серед знакових проектів BudCapital – житлові комплекси Star City, «Новопечерська Вежа», «Вежа на Ломоносова», Manhattan City, клубні будинки Nobility та Hidden. У них представлені унікальні пропозиції житлової та комерційної нерухомості в різних районах Києва. Проекти мають різні стадії готовності: від уже введених в експлуатацію до тих, де будівництво перебуває на початкових етапах.
На ринку нерухомості
З 2008 року
04

Технологія будівництва

 • Технологія будівництва

  Монолітно-каркасна

 • Стіни зовнішні

  Газоблок

 • Стіни міжквартирні

  Керамічні блоки

 • Утеплення

  Мінеральна вата

 • Фасад

  Мокрий

 • Кількість ліфтів

  6