У житловому комплексі Star City, що зводиться в Дніпровському районі Києва, активно триває будівництво.

Зокрема, спеціалісти продовжують роботу над монолітними каркасами перших трьох будинків. Так, в першому процес виконаний вже на 35%. На стільки ж завершений монтаж сходових маршів та майданчиків. Триває кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок.
Монолітно-каркасні роботи у другому та третьому будинках житлового комплексу завершені на 20% та 25% відповідно.

Тим часом, продовжуються роботи зі створення фундаментів четвертого та п’ятого будинків. Облаштування паль та плит-ростверків в обох будинках завершене вже наполовину.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорткласу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок на 115 місць та 4-поверхова школа-гімназія на 660 місць, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку і прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням: https://t.me/budcapital_official