У житловому комплексі Star City, що зводиться в Дніпровському районі Києва, продовжуються будівельні роботи. Зокрема, вже наполовину завершений монолітний каркас першого будинку. У другому та третьому будинках процес виконаний на 35%.

Триває монтаж сходових маршів та майданчиків. В першому будинку влаштовані вже 35%, у другому – 30%, в третьому – 25%. Також ведеться кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок – у трьох будинках ЖК вони зведені на 30%, 20% та 25% відповідно. Крім того, в першому будинку розпочали скління фасаду – встановлення вікон виконане на 15%.

Тим часом, у четвертому та п’ятому будинках повністю завершили фундаментні роботи та облаштування паль і плит-ростверків. Розпочато зведення монолітних каркасів: в обох будинках вони наразі готові на 5%.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорткласу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку і прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.