У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, добігає кінця зведення монолітних каркасів перших трьох будинків. В першому будинку цей процес виконано повністю.

Також повністю змонтовано сходові марші та майданчики, на 85% та 80% відповідно завершено зведення зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, на 70% виконано монтаж вікон. Триває монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи завершено на 20%.

У другому будинку ЖК готовність монолітного каркасу 98%, виконання монтажу сходових маршів і майданчиків завершено повністю. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок готова на 75% та 70% відповідно, а також монтаж вікон виконано на 60%. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж.

У третьому будинку житлового комплексу зведення монолітних каркасів та монтаж сходових маршів і майданчиків виконані на 90%. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок виконана на 65%, а монтаж вікон готовий на 60%. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж.

Монолітні каркаси четвертого та п’ятого будинків Star City зведені на 65% і 60% відповідно. Продовжується монтаж сходових маршів: в четвертому завершили 60% робіт, у п’ятому – 50%. Крім того, в четвертому будинку на 35% виконано зведення внутрішніх стін і перегородок, а в п’ятому цей процес виконаний на 20% та 15% відповідно.

Тим часом у восьмому будинку ЖК встановлення палі виконано на 45%.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закритою від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони і система відеоспостереження в режимі 24/7.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.