У житловому комплексі Star City, що зводиться в Дніпровському районі Києва, активно триває будівництво. Зокрема, спеціалісти продовжують роботу над монолітним каркасом першого будинку, його зведення завершено вже на чверть. Разом з тим муляри ведуть кладку зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок: процес завершений на 20%.

У другому будинку після повного облаштування фундаменту також приступили до монолітно-каркасних робіт. Продовжуються вони і в третьому будинку – наразі його монолітний каркас зведено на 10%.

У четвертому будинку Star City наполовину виконані фундаментні роботи. Крім того, їх розпочато й у п’ятому будинку, де майже завершені котлованні роботи.

Фотографії з ходу будівництва ви можете переглянути за посиланням.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок на 115 місць та 4-поверхова школа-гімназія на 660 місць, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку і прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики, підземний паркінг на понад 1,3 тисячі місць. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7.

З 15.01.2021 до 15.02.2021 в житловому комплексі Star City діє акція. При повній оплаті вартості знижка до 10% та 3% додатково. Подробиці за посиланням

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів BudCapital ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням: https://t.me/budcapital_official