В житловому комплексі Star City, що зводиться у Дніпровському районі Києва, активно триває будівництво. Спеціалісти продовжують роботу над монолітним каркасом першого будинку: в першій секції облаштовуються вертикальні конструкції шостого поверху, у другій – закінчено вертикальні конструкції другого поверху, облаштовується плита перекриття. Крім того, в першій секції встановлено сходові марші до шостого поверху, а також тривають роботи з кладки стін на перших трьох поверхах.

 

Відеозвіт з ходом будівництва за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NHyfU5oGfD8  

 

У третьому будинку житлового комплексу також працюють над зведенням монолітного каркасу. Наразі йде монтаж вертикальних конструкцій підвальної частини будівлі.

 

У другому будинку та обох секціях четвертого будівельники повністю завершили облаштування пальового поля.

 

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

 

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок на 115 місць та 4-поверхова школа-гімназія на 660 місць, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку і прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики, підземний паркінг на понад 1,3 тисячі місць. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7.

 

З 01.11.2020 до 30.11.2020 в житловому комплексі Star City діє акція. При повній оплаті вартості знижка до 10% та 3% додатково.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням: https://t.me/budcapital_official