У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, вже більш ніж наполовину зведені монолітні каркаси перших трьох будинків.

Триває монтаж сходових маршів і майданчиків. В першому будинку влаштовані вже 55%, у другому – 45%, в третьому – 40%. Також ведеться кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок – у трьох будинках ЖК вони зведені на 40%, 35% та 40% відповідно.

Тим часом, спеціалісти продовжують скління фасаду. В першому будинку Star City монтаж вікон виконаний на 20%, у другому та третьому на 15%.

У четвертому та п’ятому будинках, де раніше повністю завершили фундаментні роботи та облаштування паль і плит-ростверків, зводяться монолітні каркаси: в обох будинках вони наразі готові на 10%. Крім того, в четвертому будинку також розпочато зведення внутрішніх стін і перегородок.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорткласу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.