У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, у перших трьох будинках зведення монолітних каркасів виконано на 100%.

Також у першому будинку повністю змонтовано сходові марші та майданчики, завершений монтаж ліфтів, на 95% та 90% відповідно завершено зведення зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, на 75% виконано монтаж вікон, на 50% готовий процес з влаштування покрівлі. Триває монтаж внутрішніх інженерних мереж: роботи завершено на 30%.

У другому будинку ЖК готовність монолітного каркасу 100%, виконання монтажу сходових маршів і майданчиків завершено повністю. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок готова на 80% та 70% відповідно, а також монтаж вікон виконано на 60%. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж – 5% та вітражі виконані на 10%.

У третьому будинку житлового комплексу зведення монолітних каркасів та монтаж сходових маршів і майданчиків завершені повністю. Кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок виконана на 65%, а монтаж вікон готовий на 60%. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж.

Монолітні каркаси четвертого та п’ятого будинків Star City зведені на 77% і 60% відповідно. Продовжується монтаж сходових маршів: в четвертому завершили 70% робіт, у п’ятому – 50%. Крім того, в четвертому будинку на 40% виконано зведення внутрішніх стін і перегородок, а в п’ятому цей процес виконаний на 20% та 15% відповідно.

Тим часом у восьмому будинку ЖК котлован готовий повністю, а встановлення палі виконано на 45%.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.