У житловому комплексі Star City, що будується в Дніпровському районі Києва, активно продовжуються роботи. Зокрема, вже зведено більшу частину монолітних каркасів перших трьох будинків: вони готові на 80%, 70% та 65% відповідно.

Триває монтаж сходових маршів і майданчиків. В першому будинку влаштовані 70%, у другому та третьому – 60%.

Також у всіх трьох будинках наполовину закінчили кладку зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок, а також на 40% виконали скління фасадів. Розпочато монтаж внутрішніх інженерних мереж тепло-, водо- та енергопостачання: в першому будинку готові 15%, у другому – 5%, у третьому – 10%.

Монолітні каркаси четвертого та п’ятого будинків Star City зведені на 25% і 30% відповідно. Розпочато монтаж сходових маршів: в четвертому завершили 15% робіт, у п’ятому – 20%. Крім того, в четвертому будинку також триває зведення внутрішніх стін і перегородок, поки процес виконаний на 10%.

Тим часом, спеціалісти повністю завершили котловані роботи під восьмим будинком ЖК.

Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон і великий освітлений парк із зонами відпочинку та прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закритою від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони і система відеоспостереження в режимі 24/7.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлових комплексів ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.